۲۳۰۰۰ فلش کارت فرانسوی

به اطلاع کاربران محترم سایت و اپلیکیشن ده کِی می رسانیم تعداد ۲۳۰۰۰ فلش کارت فرانسوی به دو صورت زیر به اپلیکیشن ده کِی افزوده شده است.

در حالت اول لغات فرانسوی ، با ترجمه فارسی و جمله کاربردی در ده مجموعه و جمعا ۱۱۵۰۰ عدد فلش کارت با تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان برای هر یک از مجموعه ها با اپلیکیشن ده کِی افزوده شده است.کلیه لغات این مجموعه ها به کمک سایتهای ویکشنری ، وردنت و پایگاه داده زیرنویسهای فیلم های فرانسوی اعتبار بخشی شده اند.در تصویر زیر رویه مجموعه اول فرانسه-فارسی را مشاهده می کنید.

 

در حالت دوم لغات فرانسوی با ترجمه فارسی و انگلیسی به صورت سه وجهی و سه زبانه در ده مجموعه و ۱۱۵۰۰ عدد فلش کارت با تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان برای هر یک از مجموعه ها به اپلیکیشن ده کِی افزوده شده است.کلیه لغات این مجموعه ها با کمک سایتهای ویکشنری ، وردنت و پایگاه داده زیرنویسهای فیلم های فرانسوی اعتبار بخشی شده اند.تصویر زیر نشان دهنده رویه مجموعه اول فرانسه-فارسی-انگلیسی است.

کاربران محترم می توانند با دانلود ، نصب و فعال سازی اپلیکیشن از فلش کارتهای رایگان مجموعه ها استفاده کرده و در صورت تمایل به خرید مجموعه اصلی اقدام کنند.

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *