کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از اپلیکیشن و سایت ۱۰kwords به دقت ملاحظه فرمایید.

 1. ورود کاربران به سایت، نصب اپلیکیشن  و ثبت نام و استفاده از هرگونه خدمات ارائه شده بر روی آن به منزله پذیرش و آگاه بودن از تمام شرایط و قوانین این سایت است.
 2. کلیه اصول و رویه مندرج در سایت ۱۰kwords منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و حقوق مصرف کننده بوده و مخاطب این سایت نیز مجبور به رعایت کلیه قوانین مربوطه است.
 3. هرگونه تغییرات در قوانین و شرایط سایت در این صفحه درج خواهد شد.
 4. مشتری ، کاربر یا مخاطب سایت به فردی گفته می شود که یا در سایت و یا اپلیکیشن ثبت نام کرده باشد و یا از اپلیکیشن استفاده کرده باشد.
 5. همه ارتباطات الکترونیکی سایت ۱۰kwords از طریق همین سایت و یا آدرس ایمیل (اینفو) ارسال می شود و در حال حاضر هیچگونه پیامکی از طریق سایت ارسال نمی شود.
 6. اپلیکیشن ده کِی سعی دارد کمترین اطلاعات خصوصی را در مراحل ثبت نام ، ثبت سفارش و خرید فلش کارتها از کاربر دریافت کند و از اطلاعات شخصی درج شده در سایت در حد توان خود  محافظت می کند و به هیچ وجه آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 7. همه فلش کارتهای روی اپلیکیشن ده کِی ، مطالب منتشر شده در سایت ۱۰kwords از قبیل متن پست ها ، تصاویر و ویدئوها و فایلهای قابل دانلود جز اموال ۱۰kwords است.
 8. مشتری با خرید هر یک از محصولات شامل فلش کارتها  ، آنها را برای استفاده خود تهیه کرده و به هیچ وجه نباید آنها را از طریق اینترنت ، ایمیل ، سایتهای شخص ثالث و همجنین  رسانه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی موبایلی و … به اشتراک بگذارد.در صورت مشاهده ۱۰kwords برای احقاق حقوق خود متوسل به روشهایی قانونی شده و تمام ضرر و زیان وارده  باید از طرف منتشرکننده غیرقانونی تقبل شود.
 9. همه اکانتهای سایت در شبکه های اجتماعی در این سایت ثبت شده است و به غیر از این روشها ۱۰kwords از روش و اکانت دیگری برای ارتباط با شما استفاده نمی کند.
 10. در حال حاضر تمام فلش کارتهای تولید شده در ۱۰kwords فقط از طریق نصب اپلیکیشن و خرید مجموعه ها از داخل اپلیکیشن قابل دسترسی است.
 11. شما در تمام طول ایام هفته و حتی روزهای جمعه و تعطیل رسمی می توانید اقدام به خرید فلش کارتهای  ۱۰kwords نمایید.
 12. ممکن است سایت ۱۰kwords لینک هایی به سایت دیگر در متن پست ها داده باشد.این گونه لینک ها در صفحه جدید باز می شوند و بدیهی است که ۱۰kwords هیچگونه تعهدی در قبال محتوای این لینکها ندارد.
 13. برای هر گونه پیشنهاد و انتقاد و شکایت در مورد این سایت می توانید از طریق فرم تماس با استفاده کنید.