با اپ ده کِی هر جا و هر زمان یاد بگیرید

همه ما با شرایط قبل از امتحان آشنایی داریم.فکر و ذهن ما در همه حال مشغول است.ما نیاز داریم در فرصت باقیمانده و کم برای امتحان آماده شویم.بجای نگرانی و صرف نیروی ذهن می توانیم ئر این زمان کم برای امتحان و کنکور آماده شویم.اما چگونه؟

شما می توانید به کمک اپ ده کِی لغات مورد نیاز تان را یاد بگیرید.اپ ده کِی برای مطالعه در حال انتظار در هر صفی ، اییستگاه اتوبوس ، مترو و هر جا و زمان دیگری که به گوشی خودتان دسترسی دارید عالی است.مجموعه فلش کارتهای ایجاد شده در اپ ده کِی بیش از ۶۰ هزار فلش کارت سه وجهی است که توسط افراد حرفه ای و مسلط به زبان بررسی و اعتبار بخشی شده اند.

یکی دیگر از دلایل استفاده از اپ ده کِی دسترسی آفلاین به فلش کارتهای خریداری شده است.شما می توانید در جاهاییکه به اینترنت دسترسی ندارید مانند مسیرهای زیر زمینی مترو و یا بالای کوه از آنها استفاده کنید.

برای استفاده از اپ ده کِی دلایل بسیار زیادی می توان پیدا کرد.مانند پوشش لغات پرکاربرد زبانهای مختلف ، برای هر لغت جمله کاربردی آورده شده است ، امکان تلفظ لغات و جملات برای اکثر زبان ها به غیر از زبان فارسی وجود دارد و …

یشنهاد می کنم اپ ده کی را نصب کرده و از مجموعه های رایگان آن استفاده کنید اگر راضی بودید می توانید مجموعه های فلش کارت کامل که هر کدام شامل هزار عدد فلش کارت است با قیمت ناچیزی خریداری کنید.

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *