افزودن پنج هزار عدد فلش کارت سه زبانه به ده کِی

ضمن عرض سلام خدمت تمام کاربران سایت و اپلیکیشن ده کی به عرض شما می رسانم تعداد ۵۰۰۰عدد فلش کارت که توضیح هر یک از مجموعه ها بصورت تفصیلی در ذیل آمده است به اپلیکیشن ده کِی اضافه گردیده است.به این ترتیب تعداد کل فلش کارتهای اپلیکیشن ده کی به ۲۹ هزار عدد فلش کارت رسیده است.

مجموعه هزار عددی فلش کارتهای سه زبانه عربی ، فارسی ، انگلیسی بر مبنای لغات پرکاربرد عربی شامل تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که با نصب اپلیکیشن و ثبت نام و فعال سازی آن می توانید از آنها استفاده کنید و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه فلش کارت هزار تایی اقدام کنید.

مجموعه هزار عددی فلش کارتهای سه زبانه فرانسه ، فارسی ، انگلیسی بر مبنای لغات پرکاربرد فرانسوی شامل تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که با نصب اپلیکیشن و ثبت نام و فعال سازی آن می توانید از آنها استفاده کنید و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه فلش کارت هزار تایی اقدام کنید.

مجموعه هزار عددی فلش کارتهای سه زبانه آلمانی ، فارسی ، انگلیسی بر مبنای لغات پرکاربرد آلمانی شامل تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که با نصب اپلیکیشن و ثبت نام و فعال سازی آن می توانید از آنها استفاده کنید و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه فلش کارت هزار تایی اقدام کنید.

مجموعه هزار عددی فلش کارتهای سه زبانه اسپانیولی، فارسی ، انگلیسی بر مبنای لغات پرکاربرد اسپانیولی شامل تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که با نصب اپلیکیشن و ثبت نام و فعال سازی آن می توانید از آنها استفاده کنید و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه فلش کارت هزار تایی اقدام کنید.

مجموعه هزار عددی فلش کارتهای سه زبانه ترکی استانبولی ، فارسی ، انگلیسی بر مبنای لغات پرکاربرد ترکی استانبولی شامل تلفظ صوتی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که با نصب اپلیکیشن و ثبت نام و فعال سازی آن می توانید از آنها استفاده کنید و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه فلش کارت هزار تایی اقدام کنید.

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *