افزودن فلش کارتهای غیر انگلیسی به اپلیکیشن

احتراما مفتخر هستم به اطلاع کاربران عزیز سایت و اپلیکیشن برسانم پنج مجموعه فلش کارت جدید به شرح زیر بر روی اپلیکیشن قرار داده شد.

۱-مجموعه هزار عدد فلش کارت عربی، فارسی بر مبنای کلمات پرکاربرد عربی به همراه جملات کاربردی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که کاربران عزیز می توانند با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن و دریافت کد فعال سازی از این مجموعه رایگان استفاده کنند و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه اصلی اقدام کنند.

۲-مجموعه هزار عدد فلش کارت فرانسه ، فارسی بر مبنای کلمات پرکاربرد فرانسوی به همراه جملات کاربردی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که کاربران عزیز می توانند با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن و دریافت کد فعال سازی از این مجموعه رایگان استفاده کنند و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه اصلی اقدام کنند.

۳-مجموعه هزار عدد فلش کارت آلمانی، فارسی بر مبنای کلمات پرکاربرد آلمانی به همراه جملات کاربردی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که کاربران عزیز می توانند با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن و دریافت کد فعال سازی از این مجموعه رایگان استفاده کنند و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه اصلی اقدام کنند.

۴-مجموعه هزار عدد فلش کارت اسپانیولی ، فارسی بر مبنای کلمات پرکاربرد اسپانیولی به همراه جملات کاربردی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که کاربران عزیز می توانند با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن و دریافت کد فعال سازی از این مجموعه رایگان استفاده کنند و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه اصلی اقدام کنند.

۵-مجموعه هزار عدد فلش کارت ترکی استانبولی ، فارسی بر مبنای کلمات پرکاربرد ترکی استانبولی به همراه جملات کاربردی و ۵۰ عدد فلش کارت رایگان که کاربران عزیز می توانند با نصب و ثبت نام در اپلیکیشن و دریافت کد فعال سازی از این مجموعه رایگان استفاده کنند و در صورت رضایت نسبت به تهیه مجموعه اصلی اقدام کنند.

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *